Sorsolt az MLSZ Putnokon kezd a HTE...
2014.07.24. 13:55
A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenyszervezési osztálya elkészítette a labdarúgó NB III csoportjainak menetrendjét. A Hajdúböszörményi TE idegenben kezdi meg a 2014/15-ös bajnoki évadját a Putnok FC ellen. A bajnokság őszi fordulói 2014 augusztus 16.-án kezdődnek és 2014 november 22.-én HTE – TFC Tiszaújváros mérkőzéssel fejeződik be.
A részletes sorsolásért katt a TOVÁBB feliratra !
1. forduló, 2014. augusztus 16–17. 17:30
Veresegyház VSK – Jászberényi FC, Fortress Felsőtárkány SC – Létavértes SC ’97, Gyöngyösi AK–YTONG – FC Hatvan, Cigánd SE – Kazincbarcikai SC, Putnok FC – Hajdúböszörményi TE, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Nyírbátor FC, Kisvárda Master Good – DVSC–DEAC, Salgótarjáni BTC–Puebla – Budapest Honvéd–MFA
2. forduló, 2014. augusztus 23–24. 17:30
Budapest Honvéd–MFA – Kisvárda Master Good, DVSC–DEAC – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Nyírbátor FC – Putnok FC, Hajdúböszörményi TE – Cigánd SE, Kazincbarcikai SC – Gyöngyösi AK–YTONG, FC Hatvan – Fortress Felsőtárkány SC, Létavértes SC ’97 – Veresegyház VSK, Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC–Puebla
3. forduló, 2014. augusztus 30–31. 17:30
Veresegyház VSK – FC Hatvan, Fortress Felsőtárkány SC – Kazincbarcikai SC, Gyöngyösi AK–YTONG, Hajdúböszörményi TE, Cigánd SE – Nyírbátor FC, Putnok FC – DVSC–DEAC, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Budapest Honvéd–MFA, Kisvárda Master Good – Salgótarjáni BTC–Puebla, Jászberényi FC – Létavértes SC ’97
4. forduló, 2014. szeptember 5. 16:30
Kisvárda Master Good – Jászberényi FC, Salgótarjáni BTC–Puebla – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Budapest Honvéd–MFA – Putnok FC, DVSC–DEAC – Cigánd SE, Nyírbátor FC – Gyöngyösi AK–YTONG, Hajdúböszörményi TE – Fortress Felsőtárkány SC, Kazincbarcikai SC – Veresegyház VSK, FC Hatvan – Létavértes SC ’97
5. forduló, 2014. szeptember 13–14. 16:30
Veresegyház VSK – Hajdúböszörményi TE, Fortress Felsőtárkány SC – Nyírbátor FC, Gyöngyösi AK–YTONG – DVSC–DEAC, Cigánd SE – Budapest Honvéd–MFA, Putnok FC – Salgótarjáni BTC–Puebla, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Kisvárda Master Good, Létavértes SC ’97 – Kazincbarcikai SC, Jászberényi FC – FC Hatvan
6. forduló, 2014. szeptember 20–21. 16:00
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Jászberényi FC, Kisvárda Master Good – Putnok FC, Salgótarjáni BTC–Puebla – Cigánd SE, Budapest Honvéd–MFA – Gyöngyösi AK–YTONG, DVSC–DEAC – Fortress Felsőtárkány SC, Nyírbátor FC – Veresegyház VSK, Hajdúböszörményi TE – Létavértes SC ’97, Kazincbarcikai SC – FC Hatvan
7. forduló, 2014. szeptember 27–28. 16:00
Veresegyház VSK – DVSC–DEAC, Fortress Felsőtárkány SC – Budapest Honvéd–MFA, Gyöngyösi AK–YTONG – Salgótarjáni BTC–Puebla, Cigánd SE – Kisvárda Master Good, Putnok FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros, FC Hatvan – Hajdúböszörményi TE, Létavértes SC ’97 – Nyírbátor FC, Jászberényi FC – Kazincbarcikai SC
8. forduló, 2014. október 4–5. 15:00
Putnok FC – Jászberényi FC, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Cigánd SE, Kisvárda Master Good – Gyöngyösi AK–YTONG, Salgótarjáni BTC–Puebla – Fortress Felsőtárkány SC, Budapest Honvéd–MFA – Veresegyház VSK, DVSC–DEAC – Létavértes SC ’97, Nyírbátor FC – FC Hatvan, Hajdúböszörményi TE – Kazincbarcikai SC
9. forduló, 2014. október 11–12. 15:00
Veresegyház VSK – Salgótarjáni BTC–Puebla, Fortress Felsőtárkány SC – Kisvárda Master Good, Gyöngyösi AK–YTONG – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Cigánd SE – Putnok FC, Kazincbarcikai SC – Nyírbátor FC, FC Hatvan – DVSC–DEAC, Létavértes SC ’97 – Budapest Honvéd–MFA, Jászberényi FC – Hajdúböszörményi TE
10. forduló, 2014. október 18–19. 14:30
Cigánd SE – Jászberényi FC, Putnok FC – Gyöngyösi AK–YTONG, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Fortress Felsőtárkány SC, Kisvárda Master Good – Veresegyház VSK, Salgótarjáni BTC–Puebla – Létavértes SC ’97, Budapest Honvéd–MFA – FC Hatvan, DVSC–DEAC – Kazincbarcikai SC, Nyírbátor FC – Hajdúböszörményi TE
11. forduló, 2014. október 25–26. 14:30 és 13:30
Veresegyház VSK – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Fortress Felsőtárkány SC – Putnok FC, Gyöngyösi AK–YTONG – Cigánd SE, Hajdúböszörményi TE – DVSC–DEAC, Kazincbarcikai SC – Budapest Honvéd–MFA, FC Hatvan – Salgótarjáni BTC–Puebla, Létavértes SC ’97 – Kisvárda Master Good, Jászberényi FC – Nyírbátor FC
12. forduló, 2014. november 1–2. 13:30
Gyöngyösi AK–YTONG – Jászberényi FC, Cigánd SE – Fortress Felsőtárkány SC, Putnok FC – Veresegyház VSK, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Létavértes SC ’97, Kisvárda Master Good – FC Hatvan, Salgótarjáni BTC–Puebla – Kazincbarcikai SC, Budapest Honvéd–MFA – Hajdúböszörményi TE, DVSC–DEAC – Nyírbátor FC
13. forduló, 2014. november 8–9. 13:30
Veresegyház VSK – Cigánd SE, Fortress Felsőtárkány SC – Gyöngyösi AK–YTONG, Nyírbátor FC – Budapest Honvéd–MFA, Hajdúböszörményi TE – Salgótarjáni BTC–Puebla,Kazincbarcikai SC – Kisvárda Master Good, FC Hatvan – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Létavértes SC ’97 – Putnok FC, Jászberényi FC – DVSC–DEAC
14. forduló, 2014. november 15–16. 13:00
Fortress Felsőtárkány SC – Jászberényi FC, Gyöngyösi AK–YTONG – Veresegyház VSK, Cigánd SE – Létavértes SC ’97, Putnok FC – FC Hatvan, Termálfürdő FC Tiszaújváros – Kazincbarcikai SC, Kisvárda Master Good – Hajdúböszörményi TE, Salgótarjáni BTC–Puebla – Nyírbátor FC, Budapest Honvéd–MFA – DVSC–DEAC
15. forduló, 2014. november 22–23. 13:00
Veresegyház VSK – Fortress Felsőtárkány SC, DVSC–DEAC – Salgótarjáni BTC–Puebla,Nyírbátor FC – Kisvárda Master Good, Hajdúböszörményi TE – Termálfürdő FC Tiszaújváros, Kazincbarcikai SC – Putnok FC, FC Hatvan – Cigánd SE, Létavértes SC ’97 – Gyöngyösi AK–YTONG, Jászberényi FC – Budapest Honvéd–MFA
|