V.START KUPA Hajdúböszörmény
2014.12.05. 10:29
V.START KUPA helyszínei
A tradíciót tartva a START kupának 2014-ben is Hajdúböszörmény városa ad otthont. A korábbiakkal ellentétben idén két sportcsarnokban is lesznek mérkőzések.Belépődíj 300 Ft/nap.
1.helyszín.: Városi Sport- és Rendezvényközpont
Hajdúböszörmény, Vásár tér 27
2.helyszín.: Bocskai István Általános Iskola Tornacsarnoka
Hajdúböszörmény, Iskola utca 2
Résztvevő csapatok, csoportonként:
"A" csoport (Péntek; 15 órától): Viktor Security- Zalahús Zrt. (Budapest), Füredi Söröző (Debrecen), Hotel Silver (Hajdúszoboszló), Perpus Hungary Kft. (Balkány), Poroszló SE (Poroszló).
"B" csoport: ( Szombat; 9 órától): MATES Team (Budapest), JOKER (Nádudvar), Greenled (Debrecen), HTE U21 (Hajdúböszörmény), Aqua General (Hajdúszoboszló).
"C" csoport: Csanda- VILL FC (Hajdúböszörmény), Görbeházi KSE- Mecenatura (Görbeháza), Mezőkövesd- Zsóry (Mezőkövesd), Pokemonok (Debrecen), MOLO FC (Berettyóújfalu).
"D" csoport: Koroknai Autósiskola (Balmazújváros), Max Bernardo Autószervíz Kft. (Debrecen), DSC (Debrecen), DEAC- MK (Debrecen), MA- SZEkok (Apagy).
"E" csoport: Blitz Invest Kft. (Debrecen), Parmen Zrt. (Debrecen), Nyíradony VVTK (Nyíradony), Drink Team (Balmazújváros), Levelek SE (Levelek).
"F" csoport: Sunland Szolárium (Debrecen), Deportívó Nyakonrúglak (Debrecen), Diana Holding (Debrecen), Egyeki Azzurri SBSE (Egyek), Legends (Debrecen).
Mérkőzések, csapatok, időpontok.:
„A” CSOPORT:
2014.12.05.-PÉNTEK; Vásár téri SPCS.
Füredi Söröző (Debrecen)
Viktor Security- Zalahús Zrt. (Budapest)
Poroszló SE (Poroszló)
Hotel Silver (Hajdúszoboszló)
Perpus Hungary Kft. (Balkány)
15:00 Viktor Security- Zalahús Zrt. Hotel Silver
15:30 Poroszló SE - Perpus Hungary Kft.
16:00 Hotel Silver- Füredi Söröző
16:30 Viktor Security- Zalahús Zrt.- Poroszló SE
17:00 Perpus Hungary Kft. - Füredi Söröző
17:30 Hotel Silver- Poroszló SE
18:00 Hotel Silver Viktor Security- Zalahús Zrt.
18:30 Füredi Söröző - Poroszló SE
19:00 Hotel Silver Perpus - Hungary Kft.
19:30 Füredi Söröző - Viktor Security- Zalahús Zrt.
„B” CSOPORT:
2014.12.06.-SZOMBAT; Bocskai I. Ált. Isk. SPCS.
MATES Team (Budapest)
JOKER (Nádudvar)
HTE U21 (Hajdúböszörmény)
Aqua General (Hajdúszoboszló)
MERLIN- IT Kft. (Debrecen)
8:00 HTE U21- Aqua General
8:30 MATES Team- MERLIN- IT Kft.
9:00 Aqua General- JOKER
9:30 MERLIN- IT Kft.- HTE U21
10:00 JOKER- MATES Team
10:30 Aqua General- MERLIN- IT Kft
11:00 HTE U21- JOKER
11:30 MATES Team- Aqua General
12:00 MERLIN- IT Kft.- JOKER
12:30 HTE U21- MATES Team
„C” CSOPORT:
2014.12.06.-SZOMBAT; Bocskai I. Ált. Isk. SPCS.
Csanda- VILL FC (Hajdúböszörmény)
Görbeházi KSE- Mecenatura (Görbeháza)
Pokemonok (Debrecen)
MOLO FC (Berettyóújfalu)
13:00 Csanda- VILL FC- Pokemonok
13:30 Görbeházi KSE- Mecenatura- MOLO FC
14:00 Pokemonok- Görbeházi KSE- Mecenatura
14:30 MOLO FC- Csanda- VILL FC
15:00 Csanda- VILL FC- Görbeházi KSE- Mecenatura
15:30 Pokemonok- MOLO FC
„D” CSOPORT:
2014.12.06.-SZOMBAT; Vásár téri SPCS.
Koroknai Autósiskola (Balmazújváros)
Max Bernardo Autószervíz Kft. (Debrecen)
DSC (Debrecem)
DEAC- MK (Debrecen)
MA- SZEkok (Apagy)
13:00 Max Bernardo Autószervíz Kft.- MA- SZEkok
13:30 DEAC- MK- Koroknai Autósiskola
14:00 DSC- MA- SZEkok
14:30 DEAC- MK- Max Bernardo Autószervíz Kft.
15:00 Koroknai Autósiskola- DSC
15:30 DEAC- MK- MA- SZEkok
16:00 Max Bernardo Autószervíz Kft.- DSC
16:30 MA- SZEkok- Koroknai Autósiskola
17:00 DSC- DEAC- MK
17:30 Max Bernardo Autószervíz Kft.- Koroknai Autósiskola
„E” CSOPORT:
2014.12.06.-SZOMBAT; Bocskai I. Ált. Isk. SPCS.
Blitz Invest Kft. (Debrecen)
Parmen Zrt. (Debrecen)
Nyíradony VVTK (Nyíradony)
Drink Team (Balmazújváros)
Levelek SE (Levelek)
16:00 Levelek SE - Drink Team
16:30 Nyíradony VVTK - Parmen Zrt.
17:00 Blitz Invest Kft.- Levelek SE
17:30 Drink Team - Nyíradony VVTK
18:00 Parmen Zrt. - Blitz Invest Kft.
18:30 Levelek SE - Nyíradony VVTK
19:00 Parmen Zrt.- Drink Team
19:30 Nyíradony VVTK - Blitz Invest Kft.
20:00 Parmen Zrt. - Levelek SE
20:30 Drink Team - Blitz Invest Kft.
„F” CSOPORT:
2014.12.06.-SZOMBAT; Vásár téri SPCS.
Sunland Szolárium (Debrecen)
Deportívó Nyakonrúglak (Debrecen)
Diana Holding (Debrecen)
Egyeki AZZURRI SBSE (Egyek)
Legends (Debrecen)
18:00 Sunland Szolárium Deportívó Nyakonrúglak
18:30 Diana Holding Egyeki Azzuri SBSE
19:00 Deportívó Ny. Legends
19:30 Egyeki Azzurri SBSE Sunland Szolárium
20:00 Legends Diana Holding
20:30 Deportívó Ny. Egyeki Azzurri SBSE
21:00 Sunland Szolárium Legends
21:30 Diana Holding Deportívó Ny.
22:00 Egyeki Azzurri SBSE Legends
22:30 Diana Holding Sunland Szolárium
Jó szórakozást és szurkolást kívánunk mindenkinek!!!
|